یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مدیران جدید رگولاتوری منصوب شدند

مهدوی- روحانی نژاد

دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵:۰۰


رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکامی سرپرست معاونت راهبردی و توسعه بازار و سرپرست دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون این سازمان را منصوب کرد.

تیک نیوز- به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، صادق عباسی شاهکوه، در این احکام مهدی روحانی نژاد را بعنوان سرپرست معاونت راهبردی و توسعه بازار و حسن مهدوی را بعنوان سرپرست دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون منصوب کرد.

مهدی روحانی‌نژاد فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مخابرات سیستم از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دارای مدرک Executive MBA از دانشگاه EPFL سوئیس و مدرک DBA از دانشگاه بوردوی فرانسه است. وی پیش از این به عنوان مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مشغول به فعالیت بوده است و ریاست کارگروه اینترنت اشیاء و هوشمندسازی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرعاملی شرکت مشاوران طیف شریف، عضویت هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه شاهد و مدیریت گروه مخابرات شبکه تحلیلگران تکنولوژی ایران (ایتان) را در سوابق کاری خود دارد.

حسن مهدوی دارای مدرک کارشناسی حقوق، نیز پیش از این در کسوت مدیرکل امور حقوقی، مدیرکل بازرسی و مشاور رئیس در رگولاتوری فعالیت داشته است.
پیش از این علی محمد منتظری مسئولیت معاونت راهبردی و توسعه بازار و حامدرضا اسماعیلی مسئولیت مدیرکلی دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون را بعهده داشتند.

دیدگاه ها و نظرات :

captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب
بازاریابی دیجیتال

آخرین مطالب آرشیو

پربیننده‌ترین مطالب آرشیو