شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

آرشیو پربیننده ترین مطالب

اختلالات اینترنتی ناشی از نقص‌فنی است یا صیانت خاموش؟

در ساعات اولیه شروع اختلال اینترنتی اخیر، شرکت مخابرات ایران در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که در اثر آتش‌سوزی در یکی از حوضچه‌های ارتباطی منطقه ۸ مخابرات تهران، ارتباط مخابراتی ثابت و سیار در مناطقی از شهر، مختل شده و کارشناسان مخابراتی مشغول فعالیت برای رفع سریع این اختلالات هستند.

وقوع اختلال در ارتباط برخی مشترکان همراه اول

به دلیل قطع فیبر استانی ارتباط برخی مشترکان همراه اول دچار اختلال شد.

تغییرات عذاب‌آور اینستاگرام کاربران را شاکی کرده است

اگر از تغییرات اخیر در اینستاگرام ناراضی هستید، پس حتما اتفاقات بعدی را دوست نخواهید داشت!

محتواهای ویدیویی در اینستاگرام بیشتر می‌شوند

مدیر اینستاگرام در پاسخ به انتقادها نسبت به تمرکز این پلتفرم شبکه اجتماعی به پستهای ویدیویی، به روشن‌گری درباره این تغییرات و آزمایش‌ها پرداخت.

دستور وزیر ارتباطات برای بررسی علت اختلال رخ داده در اینترنت ثابت

وزیر ارتباطات به شرکت ارتباطات زیرساخت، حراست و بازرسی وزارت ارتباطات دستور داد دلایل اختلال رخ داده در اینترنت ثابت را شناسایی و با مقصرین احتمالی برخورد کنند.

توضیحات شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص اختلال صبح امروز در شبکه اینترنت

در پی وقوع اختلال در شبکه اینترنت کشور در صبح امروز، شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور اطلاعیه ای کوتاه در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.

مدیران جدید رگولاتوری منصوب شدند

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در احکامی سرپرست معاونت راهبردی و توسعه بازار و سرپرست دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون این سازمان را منصوب کرد.

فیبرنوری در ۸ شهر دیگر به راه افتاد

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ابلاغ تعهد پوشش هشت شهر جدید به اپراتورهای متعهد برای اجرای پروژه دسترسی مبتنی بر فیبرنوری خبر داد.

ساترا: تعیین مهلت قانونی فقط برای یک رسانه بوده است

در تازه‌ترین واکنش به انتشار خبر برخورد ساترا با شماری از پلتفرمهای نمایش ویدیویی، حالا معاون پایش و نظارت سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر (ساترا) جزییات جدیدی از این ماجرا ارایه کرده است. روابط عمومی این سازمان با انتشار مطلبی اعلام کرده است که: هم اکنون اکثر رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر، ارتباط سازنده و رو به تعالی با ساترا دارند و تعیین مهلت قانونی فقط برای یک رسانه بوده است.

سرویس اشتراکی اینستاگرام راه‌اندازی شد

اینستاگرام اخیرا از عرضه قابلیتی جدید خبر داد که بر اساس آن، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند پست‌های خود را صرفا برای افرادی خاص و مشترکان پولی خود به اشتراک بگذارند.

مطالب پر بازدید آرشیو