شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

آرشیو پربیننده ترین مطالب

اعضای رسمی کمیسیون رمزارز انجمن فین‌تک انتخاب شدند

انتخابات رسمی کمیسیون رمزارز انجمن فین‌تک ۱۸ خرداد برگزار شد و رئیس، نایب‌رئیس و دبیر کمیسیون رمزارز از سه صرافی نوبیتکس، بیت‌پین و بیت‌مکس انتخاب شدند.

بازگشت مابه‌التفاوت تعرفه پستی به مردم آغاز شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز پرداخت مبالغ اضافه دریافتی خدمات پستی خبر داد و گفت: درخواست‌های کاربران برای دریافت مابه‌التفاوت وجوه پستی که از آنها دریافت شده بود، در حال رسیدگی است و تاکنون وجوه ۱۸۰ نفر عودت شده است.

سامانه‌های شهرداری پس از یک هفته اختلال به حالت عادی برگشت

سرانجام شهرداری تهران اعلام کرد که موفق شده سامانه‌های شهرداری را پس از یک هفته اختلال به حالت عادی برگرداند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی: در چیستی فضای مجازی با مشکلاتی دست به گریبان هستیم

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه هنوز در چیستی فضای مجازی با مشکلاتی دست به گریبان هستیم، گفت: دچار فقر مفرط در حوزه مطالب و مباحث عصر فضای مجازی هستیم.

تشخیص بیماری شایع قلبی با قابلیت جدید اپل واچ

شرکت اپل سیستم عامل جدید ساعت هوشمند «اپل واچ» را معرفی کرده است که با نظارت بر ضربان قلب و تشخیص به‌موقع ریتم نامنظم می‌تواند عامل نجات کاربران از مرگ شود.

ارائه تعرفه‌های ویژه و بسته‌های استثنایی همراه اول برای حجاج

با فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، همراه اول از ارائه تعرفه‌های ویژه و بسته‌های استثنایی رومینگ بین‌الملل برای کاهش هزینه‌های ارتباطی زائران خانه خدا خبر داد.

اطلاعیه شماره یک نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱

اعلام تاریخ جدید برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ و زمان و نحوه ثبت نام

دیدار وزیر ارتباطات با نمایندگان لیتوانی و گابن در اجلاس جامعه اطلاعاتی

در راستای توسعه دیپلماسی فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات با وزرای کشورهای لیتوانی، گابن، نیجریه و آفریقای جنوبی دیدار کرد.

یزدانیان مطرح کرد؛ حمایت پژوهشگاه ICT از پروژه های دانشجویی مرتبط با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در شرف تفاهم با دانشگاه ها هستیم تا از پروژه های کارشناسی ارشد و دکتری مرتبط با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات براساس محور های مورد نیاز بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور حمایت کنیم.

قطعی برق اینترنت را کند کرد

با فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف برق در برخی نقاط شاهد خاموشی‌های مقطعی هستیم و این موضوع باز هم مشکل قطعی‌های آنتن موبایل و اینترنت را به دنبال داشته است.

مطالب پر بازدید آرشیو